Puntel Metal Parça İmalat San. Tic. Ltd. Şti. Hakkımızda - Puntel Metal Parça İmalat San. Tic. Ltd. Şti.
Hakkımızda
PUNTEL METAL PARÇA İMALAT SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ.;23 yıldır beyaz eşya ve otomotiv sektörüne  yardımcı   sanayi   olarak  müşterilerine , sunduğu  hizmetin ve kalitenin  rahatlığını yaşatmaktadır.
 
3000 m2 kapalı alanı , deneyimli personeli , yeniliklere açık politikaları ,  modern anlayışlara sahip   yönetim  ve   mühendis  kadrosu  ile  güvenilirliğini sürdüren  PUNTEL , bugün ; çalıştığı firmaların memnuniyetlerini referans edinerek yurt-içi, yurt-dışı pazarlarında kendini ispatlamış ve toplam kalite yönetimi felsefesiyle büyümeyi kendine hedef seçmiştir.
 
Kalitenin , yaşanan bir  kavram  olduğu  inancı  ile çalışan PUNTEL ; tel aksesuarlar , metal parçalar , yay  ve  montaj  imalatı  yapmaktadır . PUNTEL ; sunduğu  seçenek zenginliği , özel tasarımlara  dayalı  talepleri  karşılayabilme  yeteneği , müşterilerinin rekabet gücünü de  göz önüne  alan  uygun  fiyatları  ve ürünlerindeki kalite farkıyla müşterilerinin her  zaman yüzünü güldürmeye devam etmektedir.
 
Metal  Parça  ve Saç   Şekillendirme  Bölümü , Yay İmalat Bölümü ve Kalıphanesi 'nde farklı çalışma  imkanları  sunan  eksantrik  presler , elektronik  puntalar , CNC  yay  tezgahları , yay makinaları  ile  üretimi  destekleyen  makine  ve teçhizatlar bulunan PUNTEL 'in makine parkı ; yeni  iş   alanlarına  atılabilmesine  olanak  sağlayabilecek nitelikte  olup  modern  teknolojiyi izleyebilecek yapıyla da sürekli desteklenmektedir.


Haber & Duyurular